KARLO family | BMB KARLO family | BMB

Dopřejte si kvalitní nábytek české výroby

 KARLO family

Praktická a nadčasová

KARLO family – oblé rohy masiv buk jádrový cink jabloň

Zde nakoupíte:

 

 

Základní informace a výhody:

 • z materiálů imitace masivního dřeva nebo masivní přírodní dřevo
 • záruka na imitaci dřeva 10 let a na masivní dřevo 25 let
 • provedení rovné a oblé rohy
 • šířka lehací plochy 90,120,140,160,180 cm a v masivu i 200cm
 • délka lehací plochy 200, 210, 220 cm
 • volitelná výška lehací plochy
 • široká nabídka barevných dekorů
 • úložný prostor lze dokoupit
 • postel se samonosnou střednicí – u masivu
 • český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA
 • velký výběr nočních stolků, komod a úložných prostorů

Skvělý poměr ceny a užitných vlastností

Praktické provedení dřevěné postele KARLO family splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vyšší lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Design do romanticky laděného interiéru

Postel KARLO family  je propracována do nejmenšího detailu. Oblá linie čela postele vytváří pocit harmonie a něžných tvarů, které krásně doplní zejména romanticky laděný interiér. Obloukové čelo nejlépe vynikne v bílé barvě nebo ve světlých odstínech. Postel KARLO family také nabízí možnost volit ze dvou typů čel či úplně bez čela. Jedno provedení zcela rovné a druhé má zaoblené rohy předního i zadního čela (pro větší bezpečí vašeho domova).

Vysoce kvalitní materiál s dlouhou zárukou

Postel KARLO family je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, podle vašeho výběru – z masivního bukového dřeva o tloušťce 40 mm nebo z laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm. Oba materiály poskytují lůžku stabilní a pevnou konstrukci. V případě imitace dřeva jsou hrany materiálu opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození. Na výrobek z imitace masivního dřeva je poskytována záruka 10 let a na masivní dřevo je záruka prodloužena na 25 let.

18 velikostí lehací plochy

Rozměr postele KARLO family je možné vybírat v 6 šířkách (200cm jen v masivu) a 3 délkách lehací plochy. Bez problémů si tedy vyberou i uživatelé vyššího vzrůstu, kteří ocení pohodlné a nerušené spaní na dostatečně širokém i dlouhém lůžku.

Speciálně vybraný rošt a matrace

K lůžku nabízíme i velký výběr roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty a matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

Možnost dokoupení úložného prostoru

K posteli KARLO family je možné zakoupit celoplošný úložný prostor nebo vybrat z několika variant úložných prostorů v podobě zásuvek na kolečkách.

Samonosná střednice u postele z masivního dřeva

Postel KARLO family v masivním provedení disponuje dokonale pevnou konstrukcí, která je ještě navíc zpevněná samonosnou střednicí. Tato střednice zajišťuje perfektní stabilitu postele. Při správném výběru roštů je postel KARLO z masivního dřeva zárukou bezpečného a pohodlného spánku i pro osoby s nadváhou.

Široká nabídka barevných dekorů

Podle druhu materiálu můžete vybírat postel KARLO family z mnoha dekorů imitace přírodního dřeva a z  druhů moření masivního přírodního dřeva. Samozřejmostí je nabídka nejrůznějších doplňků, komod, nočních stolků, skříní, přistýlek i úložných prostorů, které vhodně doplní váš interiér. Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli, která získala certifikát ČESKÁ KVALITA!  

TIP: POSTEL KARLO TAKÉ VYRÁBÍME V DALŠÍCH VARIANTÁCH

  K posteli nabízíme matrace a rošty a velkou nabídku doplňků.  

Výběr dekoru imitace masivního dřeva

Výběr dekoru masivního přírodního dřeva:

Typy masivu:

Postel je vyráběna ve těchto typech masivu

 • BUK JÁDROVÝ CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou a zbarvením dřeva
 • DUB CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou dřeva

Dekory masiv Buk jádrový cink:

Dekory masiv Dub cink:

 

Ceny, rozměry, varianty:

Rychlý kontakt

Mobil: 774 801 573
E-mail: bmb@bmb.cz
Adresa: Nádražní 524, 696 32 Ždánice

Kontakty

EU EU

Připojte se na Facebooku

Top