Dopřejte si kvalitní nábytek české výroby

Novinky

Novinka řada stolů RUBION

Firma BMB zařadila do nabídky řadu stolů RUBION. Jsou to stoly vyráběné z aktuálních materiálů a dezénů. Výška stolů je 75 cm. Stoly jsou z masivního buku, dubu nebo imitace masivního dřeva.

Plán obměny dekorů v roce 2022

Z důvodu ukončení výroby některých dekorů imitace masivního dřeva (lamino desky) našimi dodavateli dojde v roce 2022 k obměně některých dekorů. Změny budou zveřejněny v novém ceníku a katalogu plánovaném na 1.7.2022.

Úspory energií ve společnosti BMB s.r.o. Ždánice

Evropská unie, její Evropský fond pro regionální rozvoj spolufinancují projekt úspory energií ve společnosti BMB s.r.o. Ždánice. Cílem projektu je vybudování technologie pro účinné nakládání energií, rozvoj energetické infrastruktury a obnovitelných zdrojů energie, podpora zavádění nových technologií v oblasti nakládání energií a druhotných surovin.

Aktuální katalogy a ceníky pro rok 2022

Aktuální a kompletní nabídka našich postelí, ložnic, matrací a roštů je ke zhlédnutí v našem katalogu, který si můžete prohlédnout nebo stáhnout. Tištěný katalog si můžete prohlédnout nebo objednat na prodejnách.

Nyní všechny masivní postele i v dubu.

Od 1.5. vyrábíme všechny masivní postele  i v provedení dub cink a dub průběžný.
Povrchová úprava:
– olej natur,  wenge,  paliisandr,  lak hluboký mat,  dub drásaný a patinovaný
Pro bližší informace o cenách kontaktujte oddělení objednávek objednavky@bmb.cz
 

Mezinárodní veletrh For Interior Praha 2016

Naše firma BMB s.r.o.  výroba nábytku se zúčastnila ve dnech 29.9-2.10 září 2016 mezinárodního veletrhu nábytku, interiéru a bytových doplňků FOR INTERIOR, která se konala na výstavišti v Praze Letňanech. Vystavovali jsme novinky našeho výrobního sortimentu a naše expozice se setkala u návštěvníků s velkým zájmem.

Rychlý kontakt

Mobil: 774 801 573
E-mail: bmb@bmb.cz
Adresa: Nádražní 524, 696 32 Ždánice

Kontakty

EU EU

Připojte se na Facebooku

Top