Dopřejte si kvalitní nábytek české výroby

Novinky

Nový ceník Postele a Ložnice od 1.7.2023

Byl vydán nový ceník Postele a Ložnice s platností od 1.7.2023. Jelikož v nabídce přibyly nové výrobky, dekory, nová šířka postelí  bylo potřeba toto zohlednit i v ceníku. Proto byl vydán nový ceník.

Novinka řada stolů RUBION

Firma BMB zařadila do nabídky řadu stolů RUBION. Jsou to stoly vyráběné z aktuálních materiálů a dezénů. Výška stolů je 75 cm. Stoly jsou z masivního buku, dubu nebo imitace masivního dřeva.

Plán obměny dekorů v roce 2022

Z důvodu ukončení výroby některých dekorů imitace masivního dřeva (lamino desky) našimi dodavateli dojde v roce 2022 k obměně některých dekorů. Změny budou zveřejněny v novém ceníku a katalogu plánovaném na 1.7.2022.

Úspory energií ve společnosti BMB s.r.o. Ždánice

Evropská unie, její Evropský fond pro regionální rozvoj spolufinancují projekt úspory energií ve společnosti BMB s.r.o. Ždánice. Cílem projektu je vybudování technologie pro účinné nakládání energií, rozvoj energetické infrastruktury a obnovitelných zdrojů energie, podpora zavádění nových technologií v oblasti nakládání energií a druhotných surovin.

Aktuální katalogy a ceníky pro rok 2024

Aktuální a kompletní nabídka našich postelí, ložnic, matrací a roštů je ke zhlédnutí v našem katalogu, který si můžete prohlédnout nebo stáhnout. Tištěný katalog si můžete prohlédnout nebo objednat na prodejnách.

Rychlý kontakt

Mobil: 774 801 573
E-mail: bmb@bmb.cz
Adresa: Nádražní 524, 696 32 Ždánice

Kontakty

EU EU

Připojte se na Facebooku

Top