Matrace Noon Family | BMB Matrace Noon Family | BMB

Dopřejte si kvalitní nábytek české výroby

Matrace Noon Family

Matrace do lůžek TANDEM

Matrace  LISA,  JENNY jsou vhodné do rozkládacích lůžek Tandem.

Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým nebo s rovným řezem. Šikmý řez půlené matrace umožňuje ergonomicky správný sklon opěráku a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložená matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

Matrace pro lůžka Tandem je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v čalouněném provedení. Je možno objednat také potah kombinovaný, kdy pro účel sezení je použita strana s čalouněním a pro účel ležení (při otočení sedáku nebo rozložení opěráku) strana z příjemného matracového potahu New Jersey.

Potah NEW JERSEY

Potah New Jersey obsahuje 53% vláken tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace – jeho údržba je tak jednodušší.

U matrací pro lůžka Tandem má opěrák skryté zipy ze spodní šikmé strany a spojovací zip pro zajištěni obou polovin opěradla do jednoho celku. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

 

LISA

Matrace Lisa

Lisa představuje jednoduchý typ sendvičové matrace. Jádro matrace je zpevněno pojenou PUR pěnou, horní a dolní vrstvu tvoří kvalitní tvarovaná PUR pěna. Matrace nabízí střední tvrdost pružení, konstrukce jádra zajistí i její dostatečné provzdušnění.

Nosnost do cca 120 kg.

Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm.

Konstrukce matrace a její výška jsou ideální pro použití do lůžek Tandem – matrace je vhodná na sezení i ležení a v lůžku Tandem ji lze použít jak pro sedák, tak i opěrák.

 

JENNY

Matrace Jenny

Jenny je kvalitní pěnová matrace vyrobená ze dvou vrstev – kvalitní PUR pěny a studené pěny. Matrace tak nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Efektní děrování na sedm anatomických zón zajistí výtečné provzdušnění celé matrace. Vrstvy v matraci (u varianty „sedák“) nejsou lepené – toto provedení umožňuje rozložení, snadné větrání nebo výměnu části matrace.

Nosnost do cca 120 kg.

Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm.

Matrace je vhodná také pro použití do lůžek Tandem.

 

BONNIE

Matrace Bonnie

Bonnie je kvalitní pěnová matrace vyrobená ze dvou vrstev – kvalitní PUR pěny a viscoelastické (tzv. paměťové nebo líné) pěny. Paměťová pěna se dokonale přizpůsobí tělu a podepře je rovnoměrně rozděleným tlakem. Matrace nabízí kombinaci dvou tvrdostí i charakteru lehací plochy. Efektní děrování na sedm anatomických zón zajistí výtečné provzdušnění celé matrace.

Vrstvy v matraci (u varianty „sedák“) nejsou lepené – toto provedení umožňuje rozložení, snadné větrání nebo výměnu části matrace.

Nosnost do cca 120 kg.

Výška matrace včetně potahu je cca 18 cm.

 

NINA

Matrace Nina

Matrace Nina – kvalitní PUR pěna DUREN (35 kg/m3, Eurofoam), dvě varianty povrchu, 7 – anatomických zón (profilace) pro ležení, druhá strana bez profilaci pro sezení. Optimální řešení matrace pro sedací / lehací nábytek – rozkládací lůžka. Optimální anatomické sezení u rozkládací postele s. 90/180 (varianta se šikmým opěrákem).

Výška matrace je cca 14 cm

 

Provedení matrací

lepené:

  • opěrák Lisa, sedák Lisa
  • opěrák Jenny
  • opěrák Bonnie

 

nelepené:

  • sedák Jenny
  • sedák Bonnie

Rychlý kontakt

Mobil: 774 801 573
E-mail: bmb@bmb.cz
Adresa: Nádražní 524, 696 32 Ždánice

Kontakty

EU EU

Připojte se na Facebooku

Top