TANDEM plus | BMB TANDEM plus | BMB

Dopřejte si kvalitní nábytek české výroby

Tandem plus

Nabízíme: Imitace masivního dřeva | masivní přírodní dřevo

Rozkládací postel s lamelovými rošty

Rozkládací postel v moderním designu nabízí možnost využít prostor jejího umístění na 400 %. Je skvělou volbou zejména do menších bytů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru. tandem-plus

Zde nakoupíte:

 

 

Základní informace a výhody:

 • multifunkční řešení do malých interiérů (varianty rozložení)
 • vhodné na každodenní spaní
 • v ceně postele je rozkládací lamelový rošt
 • nosnost roštu 2x 110kg
 • materiál imitace masivního dřeva tzv. lamino nebo masivní dřevo buk nebo dub
 • provedení rovné a oblé rohy čel
 • šířka lehací plochy 90 – 170 cm
 • délka lehací plochy 200 cm
 • široká nabídka lamino dekorů a odstínů moření

Využití prostoru na 400 %

Potřebujete doma velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Myslíte si, že na všechen tento nábytek máte málo místa? Nabízíme vám řešení!

Plnohodnotná postel

TANDEM plus umožňuje získat po rozložení spací plochu 170×200 cm a díky lamelovému roštu tak vytváří plnohodnotnou postel, která vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná.

Pohodlná sedačka

TANDEM plus je možné využít jako pohodlnou sedačku. Díky patentované zkosené matraci je i dlouhodobé sezení na rozkládací posteli maximálně pohodlné.

Široká lenoška

V případě potřeby můžete postel během pár sekund jednoduchým způsobem upravit na lenošku a vychutnat si extra pohodlí při čtení, studiu nebo sledování filmů.

Velký úložný prostor

TANDEM plus nabízí možnost dokoupit velký úložný prostor v podobě jedné dlouhé zásuvky, kterou je možné snadno vysouvat. Tandem plus je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům plnohodnotné zdravé ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení na extra velkém prostoru. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

Výběr čel nebo područek

Multifunkční řešení tandemu nabízí možnost vybrat si podle vašeho uvážení či možností tu nejlepší variantu právě pro vás. Podle umístění v interiéru můžete u postele volit vysoká boční čela, područky nebo vybrat variantu zcela bez područek. Pokud bude tandem umístěný u zdi, je možné volit pouze jedno čelo nebo jednu područku.

TANDEM plus s levým čelem

Lamelový rošt v ceně postele

Součástí postele TANDEM plus je rozkládací lamelový rošt, který zajistí zdravé, pohodlné a vzdušné ležení. Nosnost každého roštu je 110 kg. Hlavní předností postele TANDEM plus je rozkládací lamelový rošt.

Obrázek 008

Možnost dokoupení úložného prostoru

Úložný prostor k tandemu Plus tvoří jedna dlouhá zásuvka, která nabízí možnost praktického a hygienického uložení lůžkovin.

Výběr rovných nebo zaoblených čel

TANDEM plus nabízí možnost výběru rovných nebo zaoblených rohů čel. Rovná čela jsou ideální do moderních interiérů zařízených v rovných liniích, zakulacená čela jsou praktickou volbou zejména do dětských pokojů.

Výběr materiálu

Kostru rozkládací postele je možné vybrat ze dvou materiálů. Zákazníci, kteří preferují přírodní materiály, mohou volit masivní dřevo v bukovém provedení, v různých odstínech moření. Na tento materiál poskytujeme prodlouženou záruku 25 let. Ostatní uživatelé mohou vybírat ze široké nabídky dekorů imitace přírodního dřeva, na které je poskytnuta prodloužená záruka 10 let. Čalounění tandemu je možné vybírat z více než 20 různých potahových látek.

TIP: VYBERTE SI TANDEM DLE UMÍSTĚNÍ A POUŽITÍ VE VAŠEM INTERIÉRU

Varianty provedení:

 • základní provedení bez zásuvky
 • praktičtější varianta se zásuvkou

U postelí můžete zvolit designové provedení oblých rohů, které je navíc velmi praktické, zejména pokud máte malé děti. Obrázek 010

 • rovné provedení – krajní rohy na bočních a zadních čelech postele jsou rovné
 • oblé provedení – pro vyšší komfort jsou krajní rohy zakulaceny

 

Rozkládací postele TANDEM plus

imitace a masiv [nggallery id=1]

Výběr dekoru imitace masivního dřeva

 

Výběr dekoru masivního přírodního dřeva:

Typy masivu:

Postel je vyráběna ve těchto typech masivu

 • BUK JÁDROVÝ CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou a zbarvením dřeva
 • DUB CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou dřeva

Dekory masiv Buk jádrového:

Dekory masiv Dub cink:

K rozkládacím postelím máte na výběr 14 typů matrací, včetně matrace se speciální zkosenou opěrkou pro pohodlné sezení, vyrobených pro naše rozkládací postele. Matrace je možno objednat jak v klasickém potahu, tak i v několika barevných odstínech čalounění. Vzorkovníky potahů jsou k nahlédnutí u vašeho prodejce.  

PŘÍKLADY ČALOUNĚNÝCH POTAHŮ VERONA:

PŘÍKLADY ČALOUNĚNÝCH POTAHŮ BOMBAY:

 

K posteli nabízíme matrace a velkou nabídku doplňků.

 

Rozměry postele:

rozmery plsu    

Rychlý kontakt

Mobil: 774 801 573
E-mail: bmb@bmb.cz
Adresa: Nádražní 524, 696 32 Ždánice

Kontakty

EU EU

Připojte se na Facebooku

© BMB s.r.o. • všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top